Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O tym jak Wójt Gminy Zakrzówek sprzedał Ośrodek Zdrowia „Zielonym”(PSL)

Utworzony przez paragraf, 4 października 2013 r. o 17:41
Z tego co wiem to Rada uchwala który chodnik robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Certyfikaty EURO RENOMA przydziela firma z Krakowa LEX COMPENDIUM. na ich stronie można przeczytać o trybie, regulaminie etc przyznawania certyfikatu. Ciekawa lektura. Jest też wykaz firm,która je zakupiła. Certyfikaty się po prostu kupuje. za nie małe pieniądze. Każdy z Was może go sobie poprostu kupić i powiesić nad stołem. Przejście całego trybu certyfikacji to ponad 10000,00 zł. Szukałam informacji o firmie, czy jest powiązana z jakimiś renomowanymi instytucjami europejskimi. jaki jest skład Kapituły itp. proszę spróbowac - nic nie znajdziecie. Ten certyfikat to ściema dla naiwnych. Oprócz wpisu do ewidencji działalności gospodarczej na nazwisko Marek Bąk z Krakowa nic państwo o tej firmie nie znajdzieci. Proszę wpisać w wyszukiwarkę ceidg (centralna ewidencja działalności gospodarczej): Marek Bąk Kraków NIP 6762368084 firma: Marek Bąk Compendium Lex - Biuro Europejskie Wpisałam też w wyszukiwarkę REGON nr 120990751 - Firma jest firmą prywatną osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą pod PKD 4791Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET Raczej się nie mylę, że facet wymyślił sobie biznes nadawania certyfikatów z całym regulaminem przyznawania no i niezłym cennikiem. fascynujące.. No i nasz Wójt oczywiście zakupił taki CERTYFIKAT. Czy nikt nie sprawdzał co kupuje i komu tak naprawdę płaci.. ?? wciąż nie chce mi się wierzyć, ze urzędy mogą być tak naiwne... przecież zatrudniają wykształcone osoby, w tym prawników. Lista tych,którzy kupili sobie ten złoty "dyplomik" jest porażająca.. Proszę policzyć jak nie małą kasę wydali niektórzy lubelscy wójtowie i burmistrzowie na kupno złotego papierka, na którym niejaki Marek Bąk im napisał, że są super. Dziwne, ze na stronie naszej gminy nic już nie ma o tym certyfikacie. Niezłą kasę wyrzucono w błoto, ciekawe jak ją rozliczono.. W necie znalazłam jedną notkę, która poniekąd potwierdza moje domysły:http://www.ino-online.pl/n.php?wiadomosc=17351&nr=1 a na którejś ze stron była też notka pt. "JAKA RENOMA TAKI CERTYFIKAT".   Trzeba ciut bardziej myśleć przy czytaniu. Nie dajcie sobie wciskać każdy kit. Po państwa postach nt. certyfikatu widać, jak łatwo Was oszukać. Ten certyfikat pomimo złotych liter nie ma żadnej wartości. Napewno nie pomógł w uzyskaniu jakiejkolwiek dotacji. Może przez chwilę kogoś dowartościował. Naciąganie naiwnych.  Byłoby to nawet śmiechu, gdyby nie kasa - zapewne publiczna, jaka na to została wydana. Któryś z radnych mógłby sprawdzić ile zapłacono niejakiemu panu Bąkowi?   pozdrawiam
 
do  ~ass~~biznes~,~przeczytalam link~,~przeczytalam link~         i tym podobnych wpisów . gratuje czujności. to mitręga siedzieć przed komputerem i wpisywać te niedorzeczności-to pisała przecież ta sama osoba . To zwykle naciąganie frajerów na pseudo wiedzę . No a teraz napisz czy zapłaciłeś to ze swojej kasy czy gminnej. Będziesz musiał odnowić kurs bo certyfikat bo ma ramy terminowe. Czy jak nie będziesz już na stanowisku wójta to przedłużysz certyfikat i czy masz na to przygotowaną kasę. Mam nadzieję ze będę mógł zobaczyć przedłużony certyfikat. powodzenia 
WKOŃCU KTOŚ KUMATY,JA TEŻ TO PRZEŚLEDZIŁEM,TO PRYWATNA FIRMA KTÓRA ZA KARTKE PAPIERU Z NAPISEM CERTYFIKAT RENOMOWANYCH:)) HAHAHA, KAŻE SOBIE SŁONO PŁACIĆ :excl:  :excl:  :excl:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE L. MOŻE JAKIŚ CERTYFIKACIK BY PAN KUPIŁ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferujemy do sprzedaży następujące certyfikaty: nr 1-Najinteligentniejszy w gminie, na 4 lata, podwójnie złocony papier, cena przystępna 4000zl. Nr 2 Najpiękniejszy w okolicy , jedno złocenie , nowość, na 3 lata z certyfikatem amerykańskim 3200zl. Oba w złotych ramkach i świetnie wyglądają na biurku. Czekam na zmówienia. autor  inowacyjnego dzieła "Wstęp do imagineskopii. Próba zarysu" Śledź Otrembus Podgrobelski        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i ruszyla kampania wyborcza.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo to zawisc albo zazdrosc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuje w tym wszystim reke Mariusza Widomskiego. Jest to retoryka P isowska Mariuszek dostal rekomendacje PIS na start na wojta w Zakrzowku bo w zakrzewie juz go nie chca i mamy kampanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wiem jedno i wiem to napewno. Slyszalem ze UG Zakrzowek i Kancelaria Prawna zlozyli wniosek do Prokuratury o ujawnienie wszystkich adresow IP obecnych tu uczestnikow forum. I wtedy odkryjemy karty kto tak sie rozpisywal i czy mial dowody. na potwierdzenie swoich slow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha i jeszcze raz ha !!! W Bełżycach próbowali już 5 razy i 440 stron tego jest :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełna nieprawda bo wystarczy zgłosić się bezpośrednio do dziennika z prośbą o zablokowanie lub usuniecie wątku. I jeśli naruszają czyjeś dobra osobiste lub szargają czyjeś nazwisko to zablokują. Ale po co jak tu wypowiada się tylko kilka zdesperowanych nasaczonych nienawiścią osób. Kto nienawidzi innych ten tak naprawdę nienawidzi siebie. Więc pozostaje tylko współczuć. Najgorsze jest to że teraz ten wątek stał się głównym celem niektórych ludzi i to złe nastawienie rzutuje na ich życie osobiste. Ale tak daleko nie zajedziesz! Wkońcu te wszystkie obelgi dopadną i ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteś naiwny. Ta gazeta jedzie na takich plotach i półprawdach.Liczy się szum , kliknięcia . Czasami mam wrażenie, że ma też udział w tych tasiemcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weekend długi się zaczyna. Dawaj tu newsy blogerze i nie trzęś portkami albo spódnicą :) bo spragniony jestem. Nic ci nie zrobią piszesz z telefonu na kartę i wyjmujesz baterię zaraz po. Nawet CIA miałaby problemy, żeby cię namierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weekend długi się zaczyna. Dawaj tu newsy blogerze i nie trzęś portkami albo spódnicą :) bo spragniony jestem. Nic ci nie zrobią piszesz z telefonu na kartę i wyjmujesz baterię zaraz po. Nawet CIA miałaby problemy, żeby cię namierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam że na wiosne a ruszyć budowa mostu takiego molons wyspe na zalewie. Podobno piekna drewnianą konstrukcja taki łuk z plsźy na wyspe. I ze to ma robić pan Kleniewski z Krasnobrodu właściciel tartaku. Fajnie by było .....spacerek a pod spodem łabędzie i kajaki... SUPER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferujemy do sprzedaży następujące certyfikaty: nr 1-Najinteligentniejszy w gminie, na 4 lata, podwójnie złocony papier, cena przystępna 4000zl. Nr 2 Najpiękniejszy w okolicy , jedno złocenie , nowość, na 3 lata z certyfikatem amerykańskim 3200zl. Oba w złotych ramkach i świetnie wyglądają na biurku. Czekam na zmówienia. autor  inowacyjnego dzieła "Wstęp do imagineskopii. Próba zarysu" Śledź Otrembus Podgrobelski
BUUUHAHAHA........ PEWNIE JUŻ DZWONIŁ Z ZAMÓWIENIEM..... :lol: (tanio coś masz te certyfikaty:) )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDA! WIEM OD ZAUFANEJ OSOBY Z URZĘDU POMOCY SPOŁECZNEJ.    TAK. WÓJT WYSTĄPIŁ DO SĄDU O UJAWNIENIE DANYCH W ZWIĄZKU Z OSKARŻENIAMI I TYTUŁEM ARTYKUŁU.    TYLE WIEM. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej. polookajcie na necie. faktycznnie sa przypadki odkrycia nr. IP. WLASCICIELI I ABONENTOW. Kurde. bedzie wesoloooooo........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDA! WIEM OD ZAUFANEJ OSOBY Z URZĘDU POMOCY SPOŁECZNEJ.    TAK. WÓJT WYSTĄPIŁ DO SĄDU O UJAWNIENIE DANYCH W ZWIĄZKU Z OSKARŻENIAMI I TYTUŁEM ARTYKUŁU.    TYLE WIEM. 
hahahaha.........  wystąpić to sobie może,ale radziłbym mu takie show ,,MAM TALENT,, (ma jedną szanse na milion że mu to udostępnią :) ,,forum,, ma to do siebie że każdy pisze co chcie i czy  sie to komuś podoba czy nie,-to nie jest artykuł w prasie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wiem jedno i wiem to napewno. Slyszalem ze UG Zakrzowek i Kancelaria Prawna zlozyli wniosek do Prokuratury o ujawnienie wszystkich adresow IP obecnych tu uczestnikow forum. I wtedy odkryjemy karty kto tak sie rozpisywal i czy mial dowody. na potwierdzenie swoich slow.
Nopewno wiesz, że tak słyszałeś??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wiem jedno i wiem to napewno. Slyszalem ze UG Zakrzowek i Kancelaria Prawna zlozyli wniosek do Prokuratury o ujawnienie wszystkich adresow IP obecnych tu uczestnikow forum. I wtedy odkryjemy karty kto tak sie rozpisywal i czy mial dowody. na potwierdzenie swoich slow.
WIE NAPEWNO ŻE SŁYSZAŁ :)?????? ,,dobrze poinformowany,, ty lepiej myśl co piszesz,bo piszesz bez sensu,   ,,i wtedy odkryjemy kto tak sie rozpisywał......ect.,,-czyli jesteś ze środowiska pana L. :) ŚMIECHU WARTE, ps.nie strasz forumowiczów,każdy ma prawo sie wypowiadać na forum, sprawy gminy to sprawy ludzi,trzeba patrzeć na ręce wybranym przez nas.     o nowym menagerze dla ośrodka to każdy mówił dużo wcześniej kto nim będzie,--i odziwo tylko jedno nazwisko  ( pan W.) sie przewijało,to sie nie dziw że każdego to bulwersuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 45 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...